Zadzwoń: 519 33 22 83

Usługi - Valoria - Wycena nieruchomości Toruń, Wycena mieszkania Toruń.

Wycena nieruchomości- lokalu mieszkalnego / nieruchomości zabudowanej domem / działki

Wykonamy wycenę Twojego mieszkania, domu, działki lub innej nieruchomości, przede wszystkim dla banku, w celu zabezpieczenia kredytu hipotecznego, ale nie tylko. Sporządzenie opinii o wartości nieruchomości przez naszych rzeczoznawców, w formie operatu szacunkowego, może być wykonane dla bardzo różnych celów, jak na przykład sprzedaż, sprawy spadkowe, ubezpieczenia, podział majątku i wiele innych.

Sporządzanie operatu szacunkowego

Operat szacunkowy wymagany jest przez większość banków, podczas starania się o kredyt hipoteczny. Operat szacunkowy sporządzany przez nasze profesjonalne biuro w formie pisemnej, stanowi dokument, ukazujący wartość nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie kredytu (lub też dla innych celów).

Rzeczoznawstwo majątkowe

Zgodnie z polskimi przepisami prawa operat szacunkowy może sporządzić jedynie rzeczoznawca majątkowy, który wykonuje zawód zaufania publicznego. Nasza wycena wykonywana jest zgodnie z zasadami wynikającymi z przepisów prawa oraz etyki zawodowej. Operaty szacunkowe sporządzamy ze szczególną starannością, kierując się obiektywizmem oraz bezstronnością.

Doradztwo

Świadczymy usługi obejmujące m.in. porady związane z zakupem nieruchomości, inwestowaniem w nieruchomości, odszkodowaniami, trendami na rynku nieruchomości oraz analizami lokalnych rynków nieruchomości.

Pośrednictwo

Oferujemy naszym klientom pośrednictwo w sprzedaży, przy zakupie oraz wynajmie nieruchomości. Połączenie funkcji rzeczoznawcy majątkowego i pośrednika na rynku nieruchomości, sprawia, iż możemy zaproponować swoim klientom kompleksowe usługi i pomóc skutecznie wyeksponować nieruchomość na lokalnym rynku.

Zarządzanie nieruchomościami

Usługi zarządzania nieruchomościami oferuje nasz partner biznesowy Biuro Zarządzania Nieruchomościami Aurea Porta – Zarządca Toruń www.bzap.pl

Dane kontaktowe

Valoria Wyceny Leszek Siemiątkowski

Biuro Toruń:
ul. Strobanda 9a/5, 87-100 Toruń
Biuro Lipno:
Franciszkowo 10, 87-630 Skępe

Telefony:  519 33 22 83 / 514 452 433

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Usługi

  • Wycena nieruchomości
  • Sporządzanie operatu szacunkowego
  • Doradztwo
  • Pośrednictwo

Biuro Toruń

Biuro Lipno

ip stresser